Geriausia Panevėžio apskrities vairavimo mokykla

padeka1_minGeriausia 2010 m. Panevėžio apskrities vairavimo mokykla pripažinta – UAB „Vairolita”.
Susisiekimo ministerija pirmą kartą paskelbė ir apdovanojo geriausias Lietuvos vairavimo mokyklas. Tokiais rinkimais siekiama atkreipti dėmesį į vairavimo mokyklų veiklos kokybę ir skatinti jas tobulinti savo darbą.
2010-02-08 įteikta padėka UAB „Vairolita” už veiksmingą ir nuoširdžią pagalbą rengiant pirmąjį Lietuvoje teorinį praktinį seminarą „Sunkiojo krovininio transporto valdymo ypatumai ekstremaliomis žiemos sąlygomis – eismo situacijų prognozavimas, saugus stabdymas, kiti vairavimo ypatumai slidžiais keliais”. Padėką įteikė VšĮ „Saugus ratas” prezidentas ir renginio organizatorius.

2013-02-28 įteiktas padėkos raštas UAB „Vairolita“ vairavimo instruktoriui Gintarui Petruliui už nepriekaištingą ilgametį darbą bei kantrybę vairuotojų mokymo srityje. Padėką įteikė Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos prezidentas. 

gazele-2015

 

UAB „Vairolita” dalyvavo „Verslo žinių” projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui Gazele 2015 ir yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių (sertifikatas). Į minėtą titulą pretendavo net 4 042 smulkaus ir vidutinio verslo bendrovių.
Naujovės, inovacijos, pažanga, apyvartos bei pelno augimas – pagrindiniai Gazelės 2015 m. vertinimo kriterijai.

 

2016-04-12 įteiktas padėkos raštas UAB „Vairolita” vairuotojų mokytojui Gražvydui Aleknai už ilgametį sąžiningai atliekamą darbą, atsakingumą ir kantrumą rengiant būsimus vairuotojus. Padėką įteikė Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos prezidentas. 

2017-04-12 įteiktas padėkos raštas UAB „Vairolita” vairuotojų mokytojui Ričardui Ramoškai už nepriekaištingą darbą vairuotojų mokymo srityje, neblėstančią kantrybę, dėmesį kiekvienam būsimam vairuotojui, eismo saugumo propagavimą ir puikų vairuotojų parengimą. Padėką įteikė Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos prezidentas.

 


 2017 m. UAB „Vairolita”
įteiktas „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017” sertifikatas, kuris suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms bei jų vadovams, pagrindžiantis gerą įmonės bei jos vadovo kredito istoriją. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant sertifikatą – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų. Nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui. 

 

2019 m. UAB „Vairolita” įteiktas sertifikatas „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017-2019 m.”                                 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.