Atsiliepimai

31 Responses to Atsiliepimai

 1. VIRGINIJUS says:

  sveiki,
  ačiū už pastangas, INSTRUKTORIUI MARIUI. Labai itaigei vairavimo mokymo metu, geba kalbeti,mokyti labai supratingas. tik šios mokyklos VAIROLITA deka ir INSTRUKTORIAUS MARIAUS pastangų deka, aš jau turiu vairavimo pažymėjimą. AČIŪ REKOMENDUOJU. šia mokyklą .

 2. Augustina says:

  Super mokykla! Puikus teorijos destytojas klaipedos padalinyje. Profesionalus instruktoriai. Labai didelis aciu ir patys geriausi atsiliepimai instruktoriui Mariui, kuris kantriai, nuo pat pagrindu ismokino vairuoti, visada patardavo, pasakydavo klaidas, turejo daug kantrybes. 10 balu! 🙂

 3. Vaida says:

  10 balų 🙂
  Mokiausi Klaipėdos 102 ir vertinu profesionalias teorijos pamokas. Teorijos mokytojas pasirodė besidomintis naujovėmis, daug žinantis ir KET išaiškindavo, pateikdamas papildomų vertingų žinių. Džiaugiuosi, pasirinkusi teoriją mokytis pas profesionalą. Labai geras jausmas pradėti vairuoti, turint stiprų pagrindą.
  Vairavimo instruktorius Bronius labai patiko tuo, kad stengėsi perteikti bendrą supratimą apie saugų eismą, bandė iš manęs auginti vairuotoją, kuri jaustų ir vertintų situaciją kely. Kaip man atrodo, mokė esmės. Palaikydavo, pastebėdavo pažangą (kai ji būdavo:)
  Ir ačiū visada išklausančiai administratorei 🙂
  Jei įdomu, man virš 30, pirmąkart prie vairo sėdau vairavimo mokykloje, teoriją ir praktiką Regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Tuo noriu padrąsint abejojančius. Gausit gerą pradžią, o gavus teises teliks nenuleist rankų ir mokytis vairuot toliau 🙂
  Komentarą rašau jau praėjus kuriam laikui nuo vairavimo teisių gavimo, taigi jau atslūgus džiaugsmingom emocijom ir galinti pamokas vertinti jau su minimaliu savarankiško vairavimo stažu 🙂

 4. Ingute says:

  Labai gera mokykla be galo silti zmones ,aciu Riciardui uz teorija labai greitai prabego tas menuo,begalo esu dekinga instruktoriui Mariukui. uz kantrybe ,uz padrasinyma sunkia akimirka,uz patarimus ir klaidu istaisimus uz tai kad su sypsena veide mokote vairuoti,begalo geras zmogus ir sakau jums aciu labai .Pasiilgsiu tu dienu kai prgivendavau kaip seksi vazuoti,na bet susitiksime kelyje lnkiu kuo geriausio jusu komandai.ACIU,ACIU,ACIU 😉

 5. Dovile says:

  Puiki vairavimo mokykla! Rekomenduoju ja visiems. Vairavimo mokiausi pas instruktoriu Grazvyda ir esu jam labai dekinga uz profesionales pamokas ir begaline kantrybe.Islaikiau regitroje is pirmo karto.

 6. Andrius says:

  Nuosirdus dekui administratorei Ingridai,uz gera komunikavima,ir uz puikiai atliekama organizacini darba!.Aciu

 7. Greta Žln says:

  Esu nuoširdžiai dėkinga instruktoriui Valentinui už puikų mokymą, supratimą, nuoširdų bendravimą ir puiku mano mokymosi rezultatą, išlaikytą A kategoriją! 😉👍
  Puiki mokykla, kolektyvas ir jos aplinka! Rekomenduoju! 👍

 8. Marija says:

  Mokykloje vairavimo subtilybių mokiausi pas instruktorių Karolį. Jis sumanus,konkretus,ramus, linksmas,patikimas ir žiauriai kantrus žmogus. Vairavimas su instruktoriumi niekada neprailgdavo,nuolatos pasakydavo klaidas ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį,o stresinėse situacijose nuramindavo ir geranoriškai dalindavo patarimus,kurie motyvuodavo nepasiduoti ir susikoncentruoti ties tikslu.Rekomenduoju šį instruktorių ir tariu dideli dideli AČIŪ tiek jam tiek visam Vairolitos personalui !!!

 9. Julius says:

  Šauni vairavimo mokykla.Dėkoju už puikias pamokas mokytojui Ričardui, instruktoriui Gintarui, direktoriui Valentui.

 10. Rugilė says:

  Didelis AČIŪ instruktoriui Valentui.
  Sėkmės Jums ir mokyklai.

 11. Vaida says:

  Puiki mokykla!! Aciu destytojui kuris visada rado butu sudominti per paskaitas, ir didelis ACIU Mariui uz kantrybe ir puikias pamokas 🙂

 12. Kristina says:

  Mokiausi kitoje mokykloje,bet nusivyliau instrutoriumi,nesisekė ir Regitroje. Draugė rekomendavo Vairolitą,nusipirkau kelias pamokas pas Valentą ir tuo labai džiaugiuosi ! Didelis AČIŪ instruktoriui Valentui,po jo pamokų išlaikiau Regitroje iš pirmo karto! Ačiū!

 13. Judita says:

  Pati geriausia mokykla. Dirba profesionalus instruktoriai. Ačiū Valentui už kantrybę ir didžiulį darbą išmokyti gerai vairuoti.

 14. Gabrielė says:

  Dėkoju instruktoriui Karoliui, labai aiškiai viską išaiškina, mėgsta pajuokauti, pamokos niekada nebuvo nuobodžios, regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 15. Aušra Vaičiūnaitė says:

  Norėčiau padėkoti be galo geram istruktoriui Karoliui už jo neišsenkančią kantrybę,dėmesį,ramybę net ir kritinėse situacijose,bei visuomet pasakomus gerus žodžius.Ir labai šaunu,kad vairuojant nebūna nei minutės tylos,instruktorius visada pasako ką nors labai naudingo.

 16. Tomas says:

  Labai gera mokykla.Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.Ačiū instruktoriui Karoliui.Rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.

 17. Ramūnas says:

  Labai aciu siai mokyklai. Labai saunus tiek teorijos mokytojas tiek CE kategorijos pravaziavimo instruktorius. Rekomenduociau visiem!!! Regitroje viskas is pirmo karto :-D. AČIŪ JUM 😉

 18. Klevo lapas says:

  Super mokykla! Super teorijos dėstytojas! Super vairavimo instruktorius Antanas! Didelis ačiū mokyklai!

 19. Viktorija says:

  Tikrai puiki mokykla. Labai geras teorijos dėstytojas Rimantas, išlaikiau teoriją mokykloje ir regitroje iš pirmo karto!

 20. Ingrida says:

  Ačiū instruktoriui Karoliui, už jo didelę kantrybę ir ramų būdą, už sukurtą jaukią aplinką ir puikias vairavimo pamokas.

 21. Rytė says:

  Dėkoju instruktoriui Gražvydui. 😊 išlaikiau iš pirmo karto !

 22. Domas says:

  Šiandien laikiau teises, prieš tai du kartus nepasiseke. Nusipirkau 2 vaziavimus pas Antana ir Regitros egzaminas taip lengvai prasivaziavo kad net nepastebejau.:)

 23. Laurynas says:

  Šauni mokykla. Šaunus instruktorius Gražvydas A.
  Išlaikiau vairavimo egzaminą ir pirmo karto!

 24. ex mokinė says:

  Šauni mokykla, dedu didelį pliusą ir tikrai rekomenduoju! Turėjau tiesiog puikų instruktorių – Antaną, jai net mane išmokė vairuoti tai išmokytų kiekvieną! Sėkmės visam kolektyvui 🙂

 25. Vycka says:

  Rekomenduoju ir as!

 26. mokinuke says:

  Ačiū!!! Išlaikiau!

 27. Vaida says:

  Rekomenduoju, tikrai

 28. Mokinys says:

  Labai patiko mokytis šioje mokykloje. Profesionalus dėstytojas ir instruktorius. Išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū.

 29. Karolis says:

  Labai sauni vairavimo mokykla!!! A2 C CE kategorijas islaikiau is pirmo karto. Labai profesionalus instruktoriai, malonus, draugiski, supratingi, prisitaikantys prie patogaus laiko. Visiems rekomenduociau!

 30. Mokinys says:

  Pati geriausia vairravimo mokykla, labai geri teorijos destytojai ir be abejo labai geri instruktoriai, islaikiau viska is pirmo karto ir be jokiu klaidu. Didelis aciu mokyklai !!!

 31. Ernesta says:

  Nuostabi mokykla, profesionalūs darbuotojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *